Home » blog

Social Impact III – 26 sierpień Kraków

31 lipiec 2010 No Comment

26 sierpnia w metalicznym, zbudowanym niczym z klocków lego budynku hotelu Park INN, zaprojektowanym przez Jurgena Mayera i Ovotz design Lab – odbędzie się już III edycja konferencji Social Impact. Wracając do klimatu pierwszej edycji wybraliśmy ten nowoczesny hotel o niespotykanej formie. Jego dogodna lokalizacja (naprzeciwko krakowskiej Wisły) sprawi, że uczestnicy konferencji będą mieli okazję poczuć atmosferę Social Impact w iście krakowskiej „wersji”.
Mamy nadzieję, że przyjemna designerska atmosfera, pozwoli na jeszcze lepszą integrację branży Social Media i zgromadzi szerokie grono specjalistów.
Social Impact III Kraków , to także okazja do posłuchania wielu krakowskich osobistości rodem z Krakowa. Mamy nadzieję, że niezwykła atmosfera tego wakacyjnego wydania Social Impact , podobnie jak w przypadku zeszłych edycji zaowocuje wieloma ciekawymi inicjatywami ( jak grupa ekspercka, diagnoza Social Media, czy video w Social Media).

Sam wybierz kogo chcesz posłuchać na Social Impact III !
Przy tej edycji wprowadzamy też pierwszą nowość – konkurs na najlepszą prezentację podczas Social Impact. Social Impactowicze zupełnie sami zdecydują, który z prelegentów zostanie Social Impactorem. Na tydzień po III edycji zakończy się głosowanie przeprowadzane po konferencji i spośród zgłoszonych uprzednio prezentacji wybrane zostaną dwie, które zdobędą najwięcej głosów.
III edycja podobnie jak cały cykl konferencji organizowana jest przez firmę badawczą Interactive Research Center Sp. Z.o.o. zajmującą się badaniami Internetu ze szczególnym uwzględnieniem Social Media.
Współorganizatorem III edycji jest firma SmartPR z Krakowa (www.smartpr.com.pl) agencja PR zajmująca się innowacyjnymi projektami w dziedzinie budowania wizerunku firm w Internecie (m.in. Social Media).
Bądź z nami w Krakowie!
Tym razem liczba zaproszeń jest jak nigdy bardzo ograniczona (mamy tylko 150 miejsc), w przypadku każdej rejestracji wymagane jest potwierdzenie przybycia mailowo ( info@social-impact.pl) na 5 dni przed wydarzeniem.

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word